Witajcie!

Dzisiaj trochę nietypowy wpis – z okazji Share Week 2017. Pomimo tego, że prowadzę bloga dopiero 3 miesiące to postanowiłam wziąć z tym udział. 🙂

Czym jest Share Week?

Share Week jest to coroczna akcja zorganizowana przez Andrzeja Tucholskiego mająca na celu polecanie ulubionych blogerów. Przez 3 miesiące poznałam sporo blogów o różnej tematyce. Mogłam dzięki temu dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Niektóre wyjątkowo przykuły moją uwagę i wracam do nich bardzo często. Wybranie tylko 3 nie było łatwym zadaniem, ponieważ bardzo wielu blogerów mnie inspiruje i zachęca do działania. Poniżej znajdziecie zestawienie moich 3 ulubionych blogów.

Moje ulubione blogi

1. Jest Rudo

jest rudo

Bloga Natalii odkryłam jeszcze zanim myślałam o założeniu swojego. Znalazłam tutaj dużo ciekawych informacji na temat fotografowania. Bardzo lubię robić zdjęcia, lecz póki co robię to bardzo amatorsko. Porady Natalii idealnie nadają się dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią. Wszystko jest jasno wyjaśnione więc nikt nie będzie miał najmniejszego problemu z ich zastosowaniem. Ponadto Natalia ma dużo wpisów na temat samego blogowania. Tematy dotyczą tego na jakim serwerze założyć bloga, jaki szablon wybrać, jak promować bloga itd. Mnie początkującej blogerce bardzo pomogły jej rady.

2. My Pink Plum

my pink plum

My Pink Plum prowadzony jest przez młode małżeństwo Magdę i Kamila. Na blogu mogłam znaleźć sporą ilość lekcji grafiki komputerowej. Od jakiegoś czasu bardzo interesuje się tym tematem, lecz jestem samoukiem. Z pomocą wspaniałych tutoriali jest o wiele prościej. Na blogu również znajdziecie sporo wpisów lifestylowych. Gorąco polecam!

3. Fashion Hero

fashion hero

Fashion Hero powstało w listopadzie 2016 roku. Sylwia pisze tam na temat mody, urody oraz lifestylu. Blog jest bardzo dopracowany i widać, że autorka wkłada w niego całe swoje serce. 🙂  Bardzo chętnie tam zaglądam, aby poczytać o czymś przyjemnym i dla ciała i dla ducha. Polecam wszystkim kobietom!

To tylko trzy z moich ulubionych blogów. Mogłabym ich nominować o wiele więcej, ale niestety mogę tylko trzy. A Wy macie swoje ulubione blogi?  Bierzecie udział w Share Week 2017? Podzielcie się w komentarzu.

Trzymajcie się! 🙂